12 Nisan 2015 Pazar

Öğrenciler İçin Yeni Alternatif: Unidestek.netBugün üniversite öğrencileri için fırsatlarla dolu bir web sitesinden bahsedeceğim sizlere; Unidestek.net

Hepimizin bildiği gibi, iki/dört yıllık diplomayı alınca her şey bitmiş olmuyor maalesef. Kendimizi bir adım öne çıkarmak için çeşitli eğitim programlarına başvuruyor, özgeçmişimizde aldığımız sertifikalara yer veriyoruz. Kimimiz zorunlu olduğu için staj yapıyor, kimimizse öğrenciyken deneyim kazanmak için büyük şirketlerin staj programlarına başvuruyoruz. Bazen etkinliklerden haberdar olmuyor, kaçırdığımız fırsatlar için üzülüyoruz.

Şimdi daha fazla üzülmemek için, başta üniversite öğrencileri olmak üzere; lise, yüksek lisans, ve hatta doktora öğrencileri için birçok fırsatı bünyesinde barındıran Unidestek.net'i tanıtıyorum sizlere. Yaz dönemi yaklaştıkça artan staj bulma telaşınıza son verecek, kısa/uzun dönem projeler bulmanıza yardım edecek, ihtiyacınız olan bursu bulmanızı sağlayacak, eğitiminiz dahilinde meslektaş adaylarınızla bir araya gelmenize fırsat verecek etkinlikleri öğrenmenizi sağlayacak bir site Unidestek.

Siz de elinizi çabuk tutun ve kariyerinizi Unidestek ile sağlamlaştırın. Aradığınız staj programına hiç beklemediğiniz bir kurumda başlayabilir, güncel duyurularla listelenmiş projelerden birinde katılımcı olabilir, eğitiminize katkı sağlayacak bir konferansta eğitim alabilirsiniz.

Henüz gelişme aşamasında olmasına rağmen tıklanma oranı her geçen gün artan siteyi, fırsatlardan haberdar olmak için günlük kontrol edin derim. Benim en sevdiğim şeylerden biri olan E-Bülten aboneliği de mevcut, siz kontrol etmeseniz bile fırsatlar ayağınıza gelsin isterseniz üye olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...